Rubrika: Přírodní dekorace

závěs

Dekorace na zeď

Sedmiletá Zuzička tentokrát se svojí babičkou vyráběla ozdobný závěs na zeď. Na jeho výrobu použila i nalezené přírodní materiály. Prima nápad. A my děkujeme za fotečku.

dekorace

Velikonoční tvoření s dětmi

Tato nádherná dílka s velikonoční tématikou vyrobila se svojí babičkou sedmiletá Zuzička. Dílka se jim moc povedly. Za fotečky děkujeme a těšíme se na další tvorbu malé Zuzičky.

Dekorace od Lamiry

Lamira nám poslala další fotografie se svojí tvorbou. Tentokrát jsou to vánoční věnce. Čas rychle utíká a tato inspirace se bude brzy hodit. Děkujeme za příspěvek.

Tvorba se sušených květů od Petry

Petra nám poslala fotografie svých nádherných dílek, která vytváří ze sušených květů. A sama Vám o své tvorbě řekne víc: „S radostí Vám představuji svoji květinkovou tvorbu, ke které jsem se dostala klikatými cestičkami života. Začala jsem tvořit hlavně pro radost. Po nějaké době jsem zjistila, že to z mých obrázků, záložek, přáníček lidé cítí a tak se moje radost rozšiřuje 🙂 Mé další výrobky najdete na facebook.com/mojemozaJka“

Dekorace – růže z listí

Avad nám poslala fotografii růžiček, které vytvořila ze spadaného listí. Moc krásně se jí povedly, co říkáte? Děkujeme za příspěvek.

Adventní věnce

Krásné adventní věnce vytvořila a jejich  fotečky nám poslala Světlinka. Mockrát děkujeme.

Dekorace z listí

S podzimem je čas na podzimní výzdobu, a tak Světlinka udělala podle návodu z netu několik kytiček z javorového listí a fotečky nám poslala do galerie. Píše, že je to velice jednoduché a vlastně finančně nenáročné. Moc děkujeme za přípěvek.

Bytové dekorace

Ukázky svých bytových dekorací nám do galerie poslala Romana. Moc děkujeme.

Vánoční dekorace od Soni

Naše stálá příznivkyně Soňa, která nám zasílá ukázky své krásné tvorby technikou decoupage, nám tentokrát poslala ukázku své tvorby vánočních dekorací, především věnců. Jsou nádherné, posuďte sami. Za krásné ukázky moc děkujeme.

Dušičkové věnce

Obrázek věnečků, které sama vytvořila, nám poslala Soňa. Jsou krásné, viďte?