Archiv rubriky: Háčkování

šaty na panenku

Háčkované šaty na panenky

Paní Zdenka nám poslala další fotografie svých prací, a to háčkovaných šatů a módních doplňků pro panenky. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Háčkované botičky

Roztomilé botičky pro malé děťátko uháčkovala Avad. Děkujeme za zaslanou fotografii.

Šaty na panenky

Paní Zdenka nás pravidelně zásobuje fotkami šatů uháčkovaných pro panenky. Móda tak získává úplně jiný rozměr, paní Zdenka by se jistě neztratila jako módní návrhářka. Děkujeme za zaslané fotografie (klikněte na obrázek pro zvětšení).          

Háčkování od paní Květky

Paní Květka vytváří nádherné háčkované ozdoby na vánoční stromeček. Podívejte se na ukázku její tvorby, kterou nám poslala do galereie: Děkujeme.

Háčkování na panenky od paní Zdenky

Od paní Zdenky jsme dostali fotografie s panenkami, které jsou oblečeny do háčkovaných šatů. Šaty i doplňky paní Zdenka sama vyrábí. Děkujeme mockrát za krásný příspěvek.

Háčkovaní medvídci od paní Květky

Tihle háčkovaní medvídci jistě udělali velkou radost nějakému malému capartovi. Možná, že vnoučátku paní Květky, která nám fotografii poslala. Moc děkujeme za příspěvek.

Vánoční dekorace od paní Květky

Paní Květka je velmi šikovná a ruční práce ji baví. Viděli jste už její dílka vyrobená stáčením proužků papíru, tvoření z korálků a nyní nám poslala fotografie háčkovaných vánočních dekorací. Na závěr přidáváme jednu vánoční dekoraci z korálků. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.