Rubrika: Mýdla

Krásná mýdla

Podívejte se jaká mýdla se podařila vytvořit paní Ivaně. Když by člověk dostal takové mýdlo darem, musí být skutečně potěšen. Děkujeme za zaslané fotografie.

Domácí mýdla

Přináším ukázku doma vyrobených mýdel pro Vaši inspiraci. Takové dekorační mýdlo může udělat radost třeba Vaší kamarádce nebo mamince.

Kurz výroby mýdel ve fotkách

Mýdlování ve fotografiích zde je možnost prohlédnout si několik fotografií z nedávného kurzu výroby mýdel. Účást byla vysoká, zájem o výrobu mýdel najdeme ve všech generacích.

Mýdlo – spirála

Avad vyrobila krásné mýdlo stočené do spirálky. Podívejte se s námi: Za fotečku děkujeme!

Mýdla od Avad

Do naší galerie nám poslala Avad ukázku svých doma vyrobených mýdel. Díky.

Mejdlíčka od Radunky28

Dalším nadšencem pro výrobu domácích mýdel je Radunka28. I ona nám poslala ukázky svých výrobků: Děkujeme!

Mýdla od Avad

Lití mýdel Avad nadchlo, tak se doma hned pustila do výroby: Povedly se jí, co říkáte? Za fotečku děkujeme.

Akce „Lití mýdel“

Další akcí našeho Klubu Tvořílků bylo setkání s „výrobou domácích mýdel“. Akce se zúčastnily Avad, R.a.d.y.s, pan Kamil a já. Zkoušeli jsme výrobu mýdel z glycerinové hmoty přidáním barviv, vůní a dekoračních předmětů litím do forem. Celá akce trvala asi 3 hodiny a vyrobili jsme celkem 22 mýdel, z nich jedno jako nepovedené putovalo ihned do koupelny. Ostatní jsme vyfotografovali a jejich fotečky,  spolu s koláží fotografií z akce, Vám teď předkládáme: A na závěr fotečka, kterou nám poslala R.a.d.y.s. Akce lití mýdel se jí tak líbila, že vyrobila doma další dávku: