Rubrika: Quilling, origami

Velikonoční dekorace

Tyto roztomilé dekorace vytvořila naše příznivkyně paní Květa Machalová.  Děkujeme mnohokrát, že se o ně můžeme podělit se čtenáři tohoto blogu. Vypadá, to, že je za nimi hodně píle a úsilí, jsou prostě boží. Veselé Velikonoce  

Quilling od paní Heleny

Fotografie úžasných přáníček a dekorací vyráběných ze stáčených papírových proužků nám poslala do galerie paní Helena Hessová. Mockrát děkujeme za nádherný příspěvek.

Quilling od paní Zdenky

Nádherné přáníčko k Velikonocům pro nás vytvořila paní Zdenka technikou quilling. Přáníčko nám udělalo velkou radost. Moc děkujeme!  

Quilling od paní Heleny Hessové

Tvorbě ze stáčených papírových proužků neboli quillingu propadla i paní Helena Hessová. Podívejte se jaké krásné výrobky z papírových proužků vytvořila: Děkujeme moc za příspěvek.

Quilling od paní Květky

Dostali jsme další nádherné fotografie s tvorbou paní Květky.  Ani se nechce uvěřit, že je z papíru možné vytvořit takovou jemnou krásu. Moc děkujeme!

Quilling od paní Květky

Paní Květka ráda tvoří z papíru, z korálků, háčkuje a vyšívá. Velmi ji to baví a dělá to s láskou. Na jejích výtvorech je potěšení z tvoření znát. Podívejte se s námi, jaká krásná dílka technikou quilling vytvořila: Mockrát děkujeme za příspěvek.

Quilling od paní Jany R.

Fotografie nádherných přáníček a vajíčka, která jsou zdobená stáčenými papírovými proužky nám poslala do galerie paní Jana R. Mockrát děkujeme.

Origami od Notche

Notch nám poslal do galerie fotografie svých skládaček z papíru. Jsou nádherné, moc děkujeme za příspěvek.

Přáníčka od Katky

Autorkou přáníček je Katka, která nám poslala fotografie pro Vaši inspiraci. Moc děkujeme.  

Quilling od Milušky

Tato dílka vyrobená technikou stáčení papírových proužků nám do galerie poslala paní Miluška. Za ukázky moc děkujeme.