Archiv pro štítek: Scrapbooking

Cardmaking od paní Šárky

Paní Šárka nám do Tvořílků zaslala jako dárek vyrobená přání a dovolila nám je ukázat na našem blogu. Velmi obdivujeme její zručnost a mnohokrát děkujeme za zaslaná přáníčka. Díky tomuto příspěvku se tak můžete podívat na její krásné výtvory.

Přání k narozeninám – box

Děkujeme paní Evě za zaslání tohoto příspěvku do našeho blogu. Originální pojetí boxu a jeho trojrozměrnost spolu s výbornou volbou barev nás velice zaujala.

Exploding boxy od Taťány

Originálním způsobem zpracovala blahopřání k narození miminka paní Taťána. Do krabičky – exploding boxu, je možné také vložit drobný dárek. Moc děkujeme za úžasnou inspiraci pro všechny tvořivé nadšence.

Přání k narozeninám pro zahradnici

Přání bylo vyrobeno pro milovnici zahradničení k narozeninám. Při výrobě byl použit papír English garden Foxgloves, motivy vyřezané šablonami Pampliška ke složení, Konev a Květinový rámeček.

Přáníčka k Vánocům pro inspiraci

První dvě přáníčka jsou ozdobeny velkou vánoční baňkou vyřezanou z papíru za pomoci šablony Vánoční baňka. Na výrobu tohoto přáníčka byly použity papíry značky Mintay by Karola a výřezy vyřezané šabonou Vánoční hvězda. Přání je ozdobeno kočičkami vyřezanými šablonami značky Joy Crafts Koťátka a Dárek s kočičkou.

Přání k narozeninám pro rockera

Přáníčko jsem vyrobila pro fanouška skupiny Queen a milovníka rockové hudby. Při výrobě jsem použila vyřezávací šablonu Kytara a na pozadí papír ze sady Black Out.  

Přáníčko k svátku s vílami

Na výrobu přáníčka byly použity papírové výseky Modré růže, na pozadí papír ze sady Magic Hour. Víla byla vyříznuta z papíru pomocí šablony Víla č.3 a podklad pod růžičkami šablonou Květina II.

Přáníčko k Vánocům od Zdenky

Paní Zdenka pro nás vyrobila krásné přáníčko. Máme z něho velkou radost a nabízíme Vám jeho fotografii pro Vaši inspiraci. Mockrát děkujeme :o)

Vánoční přáníčka od Katky

Katka nám poslala fotografie přáníček, které vyrobila pro své blízké k Vánocům. Jsou nádherná, co říkáte? Děkujeme mockrát za příspěvek.