Archiv pro štítek: Scrapbooking

papírová komodka

Komodka z papíru na čokoládové bonbóny

Paní Zdeňka vyrobila krásnou papírovou komodku zdobenou motivy levandulí a razítky s panenkou Gorjuss. Použila ji na čokoládové bonbóny. Pokud ji napodobíte, můžete komodku použít na spoustu jiných drobností nebo dárečků. Moc děkujeme za nádherný příspěvek!

přáníčko

Přáníčka od paní Zdeňky

Paní Zdeňka nám poslala fotografie přáníček, která zdobila vystřihovanými květinovými motivy. Jsou nádherná, co říkáte? Děkujeme moc za příspěvek.

přáníčko

Přáníčko z papírů Spring Botanic

Na výrobu přáníčka byl použit papír značky Stamperia Sprig Botanic, pryskyřník. Vyráběla jsem ho pro kamarádku, která má ráda zemité tóny barev a miluje práci na zahrádce.

přáníčko

Přáníčko k jmeninám

Na výrobu přáníčka byly použity papíry značky Mintay by Karola Happy Place č.04 a Happy Place č.06. Pro Vaši inspiraci.

přáníčko

Přáníčka od paní Šárky

Krásná přáníčka, která jsou vhodná pro různé příležitosti, nám poslala paní Šárka. Mockrát děkujeme a věříme, že se jimi necháte inspirovat k vlastní tvorbě.

diář

Vylepšený diář

Paní Zdeňka ozdobila desky diáře rýžovým papírem ve vintage stylu s hodinami. Vytvořila tak originální zápisník na poznámky, který může posloužit např. jako dárek pro někoho blízkého. Nebo ji zkuste napodobit a vytvořte si podobný pro svou vlastní radost. Mockrát děkujeme za zaslanou fotečku.

přání

Přáníčko pro muže

Přáníčko pro mladého muže, který si k narozeninám splnil sen – řidičský průkaz.