Rubrika: SOSPESO

Sospeso od Šikulek z Bystrice

Nádherně vyzdobily Šikulky z Bystrice sklenice za pomoci 3D thermofólie, co říkáte? A další jejich práce zdobené touto fólií: Mockrát děkujeme za zaslané fotografie pro inspiraci příznivců tvoření.

Tvorba od šikulek z Bystrice

Šikulka nám poslala fotografie prací členů kroužku při školním internátu. Jak je vidět z fotografií, úspěšně se pouští do různých tvořivých technik. Moc děkujeme za příspěvek a přejeme hodně dalších krásných tvořivých nápadů.

Přáníčka zdobená technikou sospeso

Úžasný nápad jak originálně vyzdobit přáníčka k Vánocům měla paní Ježová. K vytvoření 3D efektu použila sospeso thermofolie s motivy sněhuláčků. Přáníčka vypadají kouzelně, co myslíte?   Za příspěvek moc děkujeme!

Sospeso trasparente

  Tentokrát jsem 3D technikou sospeso trasparente dozdobila rámeček s obrázkem z ubrousku, malou vázičku a lahvičku na vínovici.

Sospeso – obrázek s bramboříky

Díky technice sospeso vznikl tento 3D obrázek s bramboříky. Ubrousek nalepíte na thermofolii, motiv vystřihnete a potom vytvarujete květy a lístky za pomoci dřevěných tyčinek. Postup na techniku sospeso najdete přímo zde na našem blogu  http://blog.tvorilci.cz/2011/sospeso-transparente-navod/

Sospeso – dekorace zrcadla

Po delší době jsem se opět vrátila k technice sospeso. Natřela jsem rám zrcadla akrylovou barvou a na ni jsem nalepila sospeso samolepky s květy třešně. Na samolepky jsem za pomoci tavné pistole nalepila vytvarované květy, lístky a větvičky z thermofolie.

Sospeso trasparente od Dermaj

Tento náhrdelník, náušnice, náramek a brož vytvořila technikou sospeso trasparente Dermaj pro kamarádku. Dermaj, mockrát Ti děkujeme za fotografie tohoto nádherného dílka.

SOSPESO Trasparente – návod

Milé návštěvnice a návštěníci, představujeme Vám SOSPESO tvořivou techniku, kterou vytvoříte nádherná výtvarná dílka:   Návod na techniku Sospeso Vám tu dáváme k dispozici. Přejeme příjemnou relaxaci při tvoření. Materál na SOSPESO zakoupíte i na Tvořílci.cz