Rubrika: Korálkování

podtácek

Podtácky obšívané korálky

Avad nám poslala fotografie podtácků, které obšívala drobnými korálky. Smekáme před její trpělivostí. Podtácky jsou nádherné, moc děkujeme.

vajíčka zdobená drátkem

Drátovaná vajíčka

Originální velikonoční výzdobu si připravila Avad. Vajíčka ozdobila tzv. drátkováním. Zkusíte to také? :o) Mockrát děkujeme za poslanou fotografii.

Slunce do okna

Ze zbytků drátků a korálků můžete stále vytvářet pěkné dekorace. Například takovou, jakou nám zaslala Avad. Jedná se o jednoduché sluníčko, které lze zavěsit. Děkujeme za zaslanou fotografii.

Náramek a náhrdelník z modrých korálků

Avad nám darovala krásnou soupravu náramku a náhrdelníku upletenou ze světle modrých a tmavě modrých korálků. Takové šperky by chtěl mít každý. Děkujeme za přízeň a krásnou ukázku tvorby. Pokud by jste také chtěli začít s korálkovou tvorbou, tak některé pomůcky naleznete i na našem e-shopu www.tvorilci.cz.

Obšívané podtácky

Další podtácky z obšívaných korálků nám zaslala Avad. Moc děkujeme za zaslané fotografie. Barvy  vzory jsou uchvacující. Pro zvětšení klikněte na obrázek.            

Korálkové podtácky

Další podtácky zdobené obšíváním drobnými korálky vyrobila Avad. Mockrát děkujeme za krásný příspěvek.

Podtácky obšívané korálky

Avad vyrábí nádherná dílka z drobných korálků a je naším pravidelným přispěvatelem. Tentokrát nám poslala fotografie podtácků zdobených obšíváním korálky. Moc se jí povedly, co říkáte? Děkujeme za náderný příspěvek.

Ozdoby na stromeček z korálků

Další nádherné ozdobičky na stromeček vyrobila z korálků Avad. Moc děkujeme za zaslané fotografie, klikněte pro zvětšení.

Vánoční ozdoby od Avad

Ozdoby na stromek z korálků Avad vytvořila z drobných korálků krásné vánoční ozdoby. Moc děkujeme za fotografie.  

Korálkové šperky od Avad

Náramek a náhrdelník vyrobený z korálkových třásní našitých na háčkované dutince vyrobila Avad. Vypadají úžasně. Moc děkujeme za fotografie.

Šití z korálků od Avad

Tyto krásné přívěsky jsou šité z droboučkých korálků. Šperky vyrobila Avad a my jí moc děkujeme za příspěvek.