Rubrika: Malování na textil

malované tričko

Malování na tričko

Po čase jsem se vrátila k malování na tričko. Tentokrát jsem pro vnučku malovala motiv z dětského seriálu prasátko Peppa. Je to její oblíbený seriál.

Dětské šaty s jednorožcem

Malování na zakoupené dětské šaty pomocí barev Creatoys a Pentart. Podle předlohy se vytvoří černý obrys fixou na textil a následně se vše vybarví štětcem. Barvy Creatoys není třeba zažehlovat. 🙂

Malované tričko od paní Evy

Paní Eva si krásně ozdobila tričko a fotografii nám poslala pro inspiraci všem příznivcům malování na textil. Mockrát děkujeme.

Malované tričko od Soni

Soňa nám poslala další fotografii svého dílka. Tentokrát malovala na tričkou známou hvězdu. Poznáte kterou? Správně, je to Michael Jackson. Moc děkujeme za fotečku.

Malování na tričko od Soni

Soňa nám poslala příspěvek do galerie dekorování textilu: tričko, na které sama namalovala orchideje. Jsou jako skutečné, co říkáte? Děkujeme mockrát za nádherný příspěvek.    

Textilní tvoření od Hanky M.

Na vánoční čas se už začala připravovat Hanka M. Vytvořila adventní kalendář a namalovala prostírání. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Postup na Mramorování

Návod na mramorování Tento návod pro Vás připravili Tvořílci.cz – www.tvorilci.cz používáme barvy Marbling, zahušťovadlo Marbling, špejle na roztahání barev, ubrousky, noviny, ochranné rukavice, dvě nádoby.Kompletní návod na mramorování ke stažení v PDF. Zdobení mramorováním se používá k vytvoření různých zajímavých vzorů na hedvábí, či textilu.

Červené triko

Červené triko zdobené savováním a potom barvou EdelTex zlatou, bublinky jsou namalované Perlen Penem zlatým.

Bílé triko

Toto pěkné bílé triko je přes šablonu zdobené barvou Diamond Tex a nažehlovacími kamínky.

Batikované triko

Nyní Vám předvádíme batikované triko, které je batikované za pomocí barev na hedvábí Dye-Na-Flow, a kytičky na něm jsou vytvořené za pomocí šablony a měděné barvy Set-a-Color.

Zdobení textilu

Od Aleny K. jsou tato krásně malováním dozdobená trička. Děkujeme za fotečky!

Batikovaná trika

Na chvíli jsem se vrátila k batikování a vytvořila tři trička pro malou dcerušku od neteře. Vlaďka