Štítek: Zdobení textilu

malované tričko

Malování na tričko

Po čase jsem se vrátila k malování na tričko. Tentokrát jsem pro vnučku malovala motiv z dětského seriálu prasátko Peppa. Je to její oblíbený seriál.

Malované tričko od paní Evy

Paní Eva si krásně ozdobila tričko a fotografii nám poslala pro inspiraci všem příznivcům malování na textil. Mockrát děkujeme.

Zdobení polštářků

Tyto polštáře byly ozdobeny transferem na textil zn. Cadence. Tento polštář byl ozdoben tupováním textilní barvy přes šablony, zlaté třpytivé kytičky jsou vyraženy razidlem z nažehlovací fólie.

Transfer na textil

Ukázka zdobení textilu jednoduchou technikou „transferem“ za pomoci žehličky. Při tvorbě byly použity transferové obrázky Cadence.  

Malované tričko od Soni

Soňa nám poslala další fotografii svého dílka. Tentokrát malovala na tričkou známou hvězdu. Poznáte kterou? Správně, je to Michael Jackson. Moc děkujeme za fotečku.

Malování na tričko od Soni

Soňa nám poslala příspěvek do galerie dekorování textilu: tričko, na které sama namalovala orchideje. Jsou jako skutečné, co říkáte? Děkujeme mockrát za nádherný příspěvek.    

Textilní tvoření od Hanky M.

Na vánoční čas se už začala připravovat Hanka M. Vytvořila adventní kalendář a namalovala prostírání. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Malá taška pro malou slečnu

Tato plátěná taštička je ozdobena ubrouskem, razítky a nažehlovací glitterovou fólií. Byl to dárek pro malou slečnu.

Postup na Mramorování

Návod na mramorování Tento návod pro Vás připravili Tvořílci.cz – www.tvorilci.cz používáme barvy Marbling, zahušťovadlo Marbling, špejle na roztahání barev, ubrousky, noviny, ochranné rukavice, dvě nádoby.Kompletní návod na mramorování ke stažení v PDF. Zdobení mramorováním se používá k vytvoření různých zajímavých vzorů na hedvábí, či textilu.

Hedvábí od marhed

Další obrázky nádherného malovaného hedvábí jsme dostali od Marhed. Děkujeme mockrát za příspěvek do naší galerie.

Háčkování a vyšívání od olili

Olili  nám do galerie poslala fotografie svých dílek – nádherných vyšívaných a háčkovaných polštářků, povlečení, ubrusů, kapesníčků a ubrousků. Za příspěvky moc děkujeme.