Štítek: tvorba

soupravička

Pletená soupravička od Avad

Avad nám poslala fotografie dětské pletené soupravy. Svetřík je pletený tzv. prolamovaným vzorem. Děkujeme za příspěvek.

dekorace

Jarní závěsné dekorace od paní Zdenky

Paní Zdenka vyrobila nádherné jarní dekorace. Dřevěná srdíčka nejprve ozdobila krakelováním a poté doplnila papírovými výřezy. Moc děkujeme za krásný příspěvek.

přáníčko

Přáníčko od paní Šárky

Také od paní Šárky k nám doputovalo přáníčko k Velikonocům. Je moc krásné, papír s jarním motivem dozdobila roztomilou dřevěnou ovečkou. Mockrát děkujeme.

přání se zajíčkem

Přáníčko k Velikonocům od Katky

Od Katky jsme dostali přáníčko k Velikonocům a opět nás překvapila originálním nápadem. Do vajíčka vyříznutého z pěnovky vyřízla obrys zajíčka a dozdobila ho třpytivými kamínky. Přáníčko je nádherné, moc děkujeme!

přání

Přáníčko k narození holčičky od Katky

Katka vytvořila přáníčko s roztomilým slůnětem. Hodí se jak k narození holčičky, tak i k narozeninám či svátku malého děvčátka. Moc děkujeme za inspirativní příspěvek.

přáníčko

Papírová krajka od paní Heleny

Paní Helena, která patří mezi nejlepší tvůrce papírové krajky, nám poslala fotografii svého dílka – přáníčka s jarním motivem. Přáníčko je nádherné, moc děkujeme za příspěvek.

přání k Velikonocům

Přáníčko k Velikonocům

Katka vytvořila další krásné přáníčko k Velikonocům. Moc se nám líbí nápad s využitím mini bambulek (pomponů) na ocásky roztomilých zajíčků. Moc děkujeme!

obraz koně

Obraz koně

Avad namalovala tentokrát obrázek koně. Je opravdu nádherný. Mockrát děkujeme za zaslanou fotografii.