Štítek: přáníčka

přáníčko

Přáníčko od paní Šárky

Také od paní Šárky k nám doputovalo přáníčko k Velikonocům. Je moc krásné, papír s jarním motivem dozdobila roztomilou dřevěnou ovečkou. Mockrát děkujeme.

přání se zajíčkem

Přáníčko k Velikonocům od Katky

Od Katky jsme dostali přáníčko k Velikonocům a opět nás překvapila originálním nápadem. Do vajíčka vyříznutého z pěnovky vyřízla obrys zajíčka a dozdobila ho třpytivými kamínky. Přáníčko je nádherné, moc děkujeme!

přání

Přáníčko k narození holčičky od Katky

Katka vytvořila přáníčko s roztomilým slůnětem. Hodí se jak k narození holčičky, tak i k narozeninám či svátku malého děvčátka. Moc děkujeme za inspirativní příspěvek.

přáníčko

Papírová krajka od paní Heleny

Paní Helena, která patří mezi nejlepší tvůrce papírové krajky, nám poslala fotografii svého dílka – přáníčka s jarním motivem. Přáníčko je nádherné, moc děkujeme za příspěvek.

přání k Velikonocům

Přáníčko k Velikonocům

Katka vytvořila další krásné přáníčko k Velikonocům. Moc se nám líbí nápad s využitím mini bambulek (pomponů) na ocásky roztomilých zajíčků. Moc děkujeme!

přáníčko

Přání k Velikonocům od Katky

Katka nám poslala fotografii přáníčka, které vytvořila k blížícím se Velikonocům. Moc se nám líbí, děkujeme :o)

přáníčko

Přáníčko k Velikonocům od paní Jarky

Také už jste začali vyrábět přáníčka k Velikonocům? Letos budou už začátkem dubna. Při své tvorbě se můžete inspirovat přáníčkem, které vyrobila paní Jarka. Moc se jí povedlo a my děkujeme za krásný příspěvek,