Velikonoční přání s otevírací kraslicí – návod

Výroba velikonočních přáníček a drobných dárků je pro mě vždy velkou výzvou, snažím se, aby bylo každé jiné a něčím zvláštní. Proto mi udělaly radost nové vyřezávací šablony od Marianne Design na otevírací kraslici. Hned jsem je použila na výrobu krabičky s lentilkami pro malé koledníky. Krabičku je také  možné použít jako velikonoční přání. Zde… Pokračovat ve čtení Velikonoční přání s otevírací kraslicí – návod

Dárkové balení od paní Zdenky

Paní Zdenka umí nádherně ozdobit papírové obaly na jakýkoliv dárek, ať už je to čokoláda, bonboniera, vánoční kolekce nebo bonbóny. Tentokrát zabalila sadu malých čokoládiček a vyzdobila obal nejen papírovými kytičkami, ale i razítkem s roztomilým pejskem. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Přáníčko od Katky

Katka nás vždy překvapí originálním přáníčkem. Tentokrát přání ozdobila plastickými vánočními baňkami, které vytvořila přes šablonu modelovací pastou. Obvykle používaná slova Veselé Vánoce prohodila, a nápisem Vánoce Veselé nás překvapila a pobavila. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Netradiční přání k Vánocům – návod

Přesto, že mám ráda tradiční vánoční výzdobu a atmosféru, při tvorbě přáníček ráda experimentuji. Volím neobvyklé barevné kombinace a ozdobné prvky. Tentokrát mě inspiroval k výrobě přáníčka papír s obrázky, kde převažovaly barvy zelená, červená a fialová. Přáníčko jsem doplnila třepotající se pandou. Zde je pro Vás návod: Materiál a pomůcky: Přáníčko 15x15cm s obálkou, bílý… Pokračovat ve čtení Netradiční přání k Vánocům – návod

Krabička od paní Lenky

Paní Lenka Häcklová nám poslala další fotografie svých dílek. Při své tvorbě ráda kombinuje různé materiály a techniky. Na této krabičce je portrét namalovaný akrylovými barvami, jako podklad je použitý rýžový papír a k dozdobení jsou použita peříčka. Výsledek je úžasný. Necháte se také inspirovat? Mockrát děkujeme za nádherný příspěvek.