Archiv rubriky: Malování

Malování květů na papírové krajce

Avad nám zaslala fotografie svých dílek, kde krásně kombinuje všechny aspekty papírové krajky – embossing, vystřihování a zejména malování květů. Malování totiž vždycky posune dílko na úplně jinou úroveň. Děkujeme za zaslání fotografií.

Kreslená přáníčka od Avad

Avad nám poslala fotografie přáníček k Vánocům, které tentokrát namalovala pastelkami. Děkujeme za krásný příspěvek.

Kreslené obrázky a přáníčka od Avad

Malování pastelkami Avad krásně kreslí a také ji to velmi baví. Poslala nám fotografie obrázků a přáníček, které malovala pastelkami. Moc děkujeme za krásné obrázky.

Malované tričko od paní Evy

Paní Eva si krásně ozdobila tričko a fotografii nám poslala pro inspiraci všem příznivcům malování na textil. Mockrát děkujeme.

Malování od Lamiry

Lamira nám poslala fotografie obrázků, které namalovala. Inspirací jí byly vzpomínky a postřehy z cest do dalekého zahraničí. Mockrát děkujeme za nádherné fotečky.  

Malované tričko od Soni

Soňa nám poslala další fotografii svého dílka. Tentokrát malovala na tričkou známou hvězdu. Poznáte kterou? Správně, je to Michael Jackson. Moc děkujeme za fotečku.

Malování na tričko od Soni

Soňa nám poslala příspěvek do galerie dekorování textilu: tričko, na které sama namalovala orchideje. Jsou jako skutečné, co říkáte? Děkujeme mockrát za nádherný příspěvek.    

Hedvábný šátek s razítky

Šátek byl nejdříve nabatikován barvami na hedvábí a po usušení a vyžehlení byl potisknut razítky s motivy koček. Na razítkování byl použit polštářek pro razítkování textilu.  

Textilní tvoření od Hanky M.

Na vánoční čas se už začala připravovat Hanka M. Vytvořila adventní kalendář a namalovala prostírání. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Portréty malované technikou Dry Brush od Daggi

Daggi také maluje obrázky technikou Dry Brush. Dry Brush tzn. suchý štětec, je to název techniky kreslení (především portrétů) olejovou barvou. Ze štětce namočeného v trošce olejové barvy se papírovým ubrouskem odsaje přebytečný olej a teprve takto připraveným „suchým“ štětcem (s minimálním obsahem barevného pigmentu) se maluje. Poznáte známé osobnosti, které takto namalovala Daggi? Určitě jste poznali Madonu a Naomi Campbell. Daggi, za ukázku moc děkujeme!