Rubrika: Malba na hedvábí

Hedvábný šátek s razítky

Šátek byl nejdříve nabatikován barvami na hedvábí a po usušení a vyžehlení byl potisknut razítky s motivy koček. Na razítkování byl použit polštářek pro razítkování textilu.  

Upravujete fotografie Vašich vytvořených děl?

Upravujte fotografie svých dílek pomocí ZONER Photo Studio! hledáte-li na trhu produkt, kterým byste mohli upravit fotografie svých vytvořených dílek, třeba svých decoupage dekorací, krajkovaných přáníček vytvořených originálními pomůckami Pergamano, či vymodelovaných náušnic a náhrdelníků z polymerový modelovacích hmot FIMO, Pardo či Cernitu, pak již nehledejte a vyzkoušejte ZONER Photo Studio. ZONER Photo Studio je český softwarový produkt, který Vám umožní víc, než jen základní zpracování fotografií. Hodit se Vám bude i pro úpravu Vašich fotografií z dovolených, rodinných oslav i výletů po okolí Vašeho bydliště. Doporučujeme produkt minimálně vyzkoušet – uvidíte sami. Věříme, že již mnoho z Vás jej k úpravě nám zaslaných fotografií používá. Stahujte a objednejte po kliknutí na obrázek! Tvořílci.cz doporučují ZONER photo studio 14

Hedvábí od marhed

Další obrázky nádherného malovaného hedvábí jsme dostali od Marhed. Děkujeme mockrát za příspěvek do naší galerie.

Fotografie z kurzu „Malování na hedvábí“

Dne 13.2.2011  jsme  pořádali další tvořivý kurz, tentokrát jsme účastnice učili malovat na hedvábí konturovou technikou. Kurzu se zúčastnilo 7 žen   a všechny si namalovaly na hedvábí obrázek. Některé z nich si ještě stihly nabatikovat a popř. konturou dozdobit hedvábný šál či šátek. Nabízíme Vám ke shlédnutí fotografie  tvořivé atmosféry a hotových dílek  z tohoto kurzu.

Hedvábný šátek

Martin nám poslal ukázku svého malování na hedvábí. Maloval šátek pro kamarádku. Děkujeme.

Malované hedvábí

Tento hedvábný šál malovala Světlinka. Je to její první dílko malované na hedvábí a moc se jí povedlo, že? Udělala s ním radost babičce. Byl to pro ni dárek k narozeninám. Za fotečky děkujeme.

Malované hedvábí od Marhed

Další fotografie malovaného hedvábí jsme dostali od Marhed. Moc děkujeme za nádherný příspěvek do naší galerie.