Rubrika: Pletení

soupravička

Pletená soupravička od Avad

Avad nám poslala fotografie dětské pletené soupravy. Svetřík je pletený tzv. prolamovaným vzorem. Děkujeme za příspěvek.

sukýnka a halenka

Pletené oblečení pro holčičku

Avad velice ráda plete a háčkuje. Nedávno dokončila několik kousků oblečení pro holčičku. Upletla sukýnku s laclem, k sukničce hladkou jemnou halenku a také svetřík s krásným copánkovým vzorem. Moc děkujeme za zaslané fotografie.

svetřík

Pletený svetřík od Avad

Avad upletla svetřík s krásným ažurovým vzorem pro malou parádnici. Moc děkujeme za fotečku.

Pletená souprava pro chlapečka

Avad upletla pro malého chlapečka svetřík, čepici a ponožky. Souprava se jí moc povedla, co říkáte? Děkujeme za příspěvek :o)

pletený svetřík

Pletená souprava pro malou slečnu

Soupravu svetříku, čepičky, šály a palčáčků upletla a uháčkovala pro jednu malou slečnu Avad. Malá parádnice bude mít z dárku určitě velkou radost. Moc děkujeme za příspěvek.

Dětská čepička

Krásnou dětskou čepičku upletla Avad a zaslala nám fotografii pro pokochání. Děkujeme za fotografie a přejeme teplo na ouška děťátku, které ji bude nosit.

Svetřík pro pejska

Světlinka si pořídila štěňátko – mopsíka, a protože se ochlazuje a štěňátku by mohla být zima, tak mu upletla hřejivý svetýrek. O foto, jak to štěňátku sluší, se s námi podělila. Za příspěvek děkujeme!