Archiv pro štítek: Háčkování a pletení

šaty na panenku

Háčkované šaty na panenky

Paní Zdenka nám poslala další fotografie svých prací, a to háčkovaných šatů a módních doplňků pro panenky. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Háčkování od paní Květky

Paní Květka vytváří nádherné háčkované ozdoby na vánoční stromeček. Podívejte se na ukázku její tvorby, kterou nám poslala do galereie: Děkujeme.

Háčkovaní medvídci od paní Květky

Tihle háčkovaní medvídci jistě udělali velkou radost nějakému malému capartovi. Možná, že vnoučátku paní Květky, která nám fotografii poslala. Moc děkujeme za příspěvek.

Vánoční dekorace od paní Květky

Paní Květka je velmi šikovná a ruční práce ji baví. Viděli jste už její dílka vyrobená stáčením proužků papíru, tvoření z korálků a nyní nám poslala fotografie háčkovaných vánočních dekorací. Na závěr přidáváme jednu vánoční dekoraci z korálků. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Háčkování na panenky od Zdenky

Od paní Zdenky jsme dostali další fotografie nádherných háčkovaných šatiček pro panenku Barbie. Mockrát děkujeme za krásný příspěvek.  

Háčkování na panenky od Zdenky

Paní Zdenka nám poslala další fotografie svých nádherných háčkovaných šatů pro panenky Barbie. Moc děkujeme za příspěvek.

Háčkované šperky od Avad

Avad si oblíbila výrobu šperků háčkováním s drobnými rokajly. Jde jí to  moc pěkně. Poslala nám fotografii své práce. Moc děkujeme.