Archiv pro štítek: Malování

obraz váza s kopretinami

Váza s kopretinami

Obraz s motivem vázy s kopretinami namalovala Avad. Mockrát děkujeme za krásný příspěvek do naší galerie.

Obraz - Slovinsko

Obraz Přírodní park u Bohinjského jezera

Avad nám poslala do galerie obraz malovaný podle fotografie, kterou pořídila na své dovolené ve Slovinsku u ledovcového jezera. Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

obraz s břízkami

Březový háj

Obraz nazvaný Březový háj namalovala akrylovými barvami Avad.Takový obraz jistě zkrášlí každou místnost a potěší především milovníky přírody. Moc děkujeme za nádherný příspěvek do naší galerie.

malovaný obraz

Obraz „Lesopark“

Obraz nazvaný Lesopark nám do galerie poslala Avad. Její obrazy lesů, parků a různých zákoutí z přírody jsou nádherné. Moc děkujeme za zaslanou fotografii a už teď se těším na další :o)

malované tričko

Malování na tričko

Po čase jsem se vrátila k malování na tričko. Tentokrát jsem pro vnučku malovala motiv z dětského seriálu prasátko Peppa. Je to její oblíbený seriál.

lapač snů

Lapače snů

Dostali jsme další fotografie papírového tvoření sedmileté Zuzičky. Tentokrát s babičkou vyráběly lapače snů a také dekoraci – motýla zdobeného knoflíčky. Za krásnou tvorbu posíláme Zuzičce velikou pochvalu a děkujeme za příspěvek.

obraz

Obraz nazvaný Cesta z lesa

Tento nádherný obraz namalovala Avad. Nazvala ho Cesta z lesa. Malování je jejím koníčkem a na našem blogu můžete vidět řadu jejich obrazů. Její malované krajinky, parky či lesní zákoutí nás vždy potěší. Moc děkujeme za zaslanou fotografii.

Malovaný obraz

Obraz z dovolené od Avad

Avad ráda a nádherně maluje. Poslala nám do galerie vlastnoručně namalovaný obraz místa, které navštívila letos o dovolené. Nazvala ho Slovinsko, srub na na vrcholu hory Vogel. Mockrát děkujeme.

Dětské šaty s jednorožcem

Malování na zakoupené dětské šaty pomocí barev Creatoys a Pentart. Podle předlohy se vytvoří černý obrys fixou na textil a následně se vše vybarví štětcem. Barvy Creatoys není třeba zažehlovat. 🙂

Obraz „V parku“

Děkujeme za další nádherný obraz od Avad. Působí doopravdy jako bychom se v daném parku nacházeli.