Štítek: Tea bag folding

Tea Bag Folding od Avad

Avad se po nějaké době opět pustila do zdobení přáníček technikou „skládání čajových sáčků“. Že se jí to daří, se můžete přesvědčit sami:   Za fotečky moc děkujeme.

Tea Bag Folding přáníčka

Avad nám poslala daší přáníčka vytvořená technikou tea bag folding – skládání čajových sáčků. Při jejich tvorbě využila nejen čajové sáčky, ale také papíry ze  sady Oriental. Za fotečky moc děkujeme.    

TEA BAG FOLDING

Další přáníčka vyrobená technikou Tea bag folding – skládání čajových sáčků, nám poslala do galerie e1le. Moc děkujeme za krásné ukázky této techniky.

Tea bag folding od Lamiry

Lamira nám poslala fotografii přáníčka, které vytvořila technikou tea bag folding z čajových sáčků s borůvkami. Děkujeme

Tea bag folding

Irena nám poslala další ukázky přáníček vyrobených skládáním čajových sáčků. Poslala nám také ukázku archů  se vzory, které si  můžete stáhnout z internetu a poté vytisknout. To v případě, že nemáte dostatek čajových sáčků nebo vám nevyhovuje dekor. Za ukázky i nápad na tisk archů moc děkujeme.

Tea bag folding

Přáníčka vyrobená technikou tea bag folding zaslala e1le. Mockrát děkujeme!

Tea bag folding a Iris folding

Irena nám poslala ukázky svojí tvorby technikou Tea bag folding a Iris folding.  Technika Iris folding, je vlastně skládání barevných papírů podle šablony tak, abychom docílili vzoru připomínajícího zavírání clony u fotoaparátu. Za ukázky moc děkujeme a už se těšíme na další.

Tvorba Tea Bag Folding

e1le  nám poslala do galerie  fotky přáníček a obrázků zhotovených technikou Tea Bag Folding To je technika skládání čajových sáčků do různých obrazců. Za ukázky moc děkujeme.