Archiv pro štítek: Ubrousková technika

Sada předmětů s růžemi

Vytvořili jsme sadu malého podnosu, krabičky na kapesníky a krabičky z dýhy pro vaši inspiraci. Vše vytvořené pomocí rýžových papírů a techniky decoupage.

Penál na pero

Rýžovým papírem Krajkové bordury II. je zdobený penál na jedno pero. Jednoduše si tak vyrobíte obal na dárek např. pro přítele.  

Decoupage od Taťány

Závěs na dveře Paní Taťána nám poslala fotografii závěsu na dveře s veselým motivem, který vytvořila. K výrobě použila oválnou destičku s dvěma otvory a ozdobila ji ubrouskem Skřítci. Mockrát děkujeme.  

Krabičky od Květky

Ozdobené krabičky Krásné krabičky zdobené technikou decoupage nám do galerie poslala paní Květka. Mockrát děkujeme.

Decoupage od paní Květky

Ozdobené krabičky Paní Květka nám poslala další fotografie s krabičkami, které zdobila ubrouskovou technikou. Jsou nádherné, co říkáte? Moc děkujeme za zaslané fotografie.

Krabička od Taťány

Krabička s konvalinkami Tuto nádhernou krabičku vytvořila paní Taťána. Krabička má průměr 16cm, je ozdobená rýžovým papírem s konvalinkami. Mockrát děkujeme za fotečky.

Decoupage od paní Květky

Decoupage na krabičkách Paní Květka nám poslala fotografie kulatých krabiček, které zdobila motivy růží. Jsou nádherné, mockrát děkujeme za příspěvek.

Listovník od Taťány

Listovník od Taťány Paní Taťána nám poslala fotografie dalšího listovníku, který zdobila. Tentokrát použila motivy vhodné především pro muže. Děkujeme za nádherný příspěvek.

Listovník od Taťány

Paní Taťána tento listovník vyzdobila motivy ozubených koleček a hodin a také gázou. Obvaz natvarovala a přilepila Herkulesem. Prima nápad, co říkáte? Děkujeme za fotečky.

Krabička na čaj od Taťány

Krásná krabička na čaj Paní Taťána vyzdobila rýžovým papírem s levandulovými motivy krabičku na čajové sáčky. Dozdobila ji dřevěným výřezem a přidala ozdobné kování – úchytku a kovové nožičky. Krabička je nádherná, co říkáte? Děkujeme mockrát za nádherné fotografie.