Decoupage od paní Nadi

Už jste někdy přemýšleli jak opravit a zachránit starší dvěvěný kousek nábytku, třeba poličku, komodku nebo židli? Zkuste decoupage. Paní Naďa touto technikou úžasně zrenovovala židli. Ozdobila ji rýžovými papíry s růžemi a použila také techniku šablonování. Vznikl tak nádherný a originální kousek nábytku. Zkusíte to také? Paní Nadě moc děkujeme za fotečku.

Krabička s dívkou – decoupage od paní Ivany

Máme pro Vás další fotografie krabičky, kterou ozdobila paní Ivana obrázkem dívky s růžemi. Také tuto krabičku zdobí na bocích a uvnitř tapetový vzor na stěnách a na víku reliéfní pásky. Všimněte si také krásného kování na krabičce. Příspěvek rozklikněte a prohlédněte si další fotografie této krabičky. Mockrát děkujeme za příspěvek!

Krabička s romantickým obrázkem od paní Ivany

Od paní Ivany už z našeho blogu znáte kulaté dózičky a také krabičky s dívkami. Nyní nám poslala fotografii krabičky, kterou vyzdobila romantickým obrázkem. Určitě si příspěvek rozklikněte a prohlédněte si další fotografie krabičky. Paní Ivance mockrát děkujeme!

Krabička s dívkou – decoupage od paní Ivany

Přinášíme Vám další krabičku, kterou ozdobila paní Ivana obrázkem dívky mezi růžovými růžemi. Také tuto krabičku zdobí tapetový vzor na stěnách a reliéfní prvky. Všimněte si také zajímavého kování na krabičce. Příspěvek rozklikněte a prohlédněte si další fotografie této nádherné krabičky. Mockrát děkujeme!