Štítek: Drátkování

vajíčka zdobená drátkem

Drátovaná vajíčka

Originální velikonoční výzdobu si připravila Avad. Vajíčka ozdobila tzv. drátkováním. Zkusíte to také? :o) Mockrát děkujeme za poslanou fotografii.

Drátované a obšívané šperky od Avad

Avad nám poslala do galerie další fotografie svých výrobků. Šperky vytvořila z drátků a obšíváním kabošonů drobnými korálky. Moc děkujeme za krásnou ukázku. Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Drátkování od Avad

Avad nám poslala do galerie fotografie šperků, které  vytvořila z drátků a korálků. Mockrát děkujeme!      

Šperk z drátků

Tento náhdrdelník je kombinací korálku vymodelovaného z FIMO hmoty a stříbrného drátku. Šperk vyrobil Martin a my moc děkujeme za ukázku.

Tvorba z korálků a drátků

Spoustu nádherný šperků, přívěsků a broží vyrobila avad z korálků a drátků. Nabízíme Vám teď fotografie těchto dílek k inspiraci: Moc děkujeme za příspěvky.

Drátovaný šperk od Avad

Všechny tyto nádherné drátované šperky vyrobila Avad a fotečky nám poslala do galerie. Děkujeme!

Korálkování od Avad

Avad vyrobila z korálků stromeček a náhrdelník. Moc se jí povedly. Za ukázky děkujeme.

Tvorba z korálků od MISHELINKA

MISHELINEK nám umožnila předvést svoje výrobky v našem blogu.  Zde je malá ukázka její tvorby z korálků: Za ukázky moc děkujeme!

Levandule z korálků

A tohle je moje dílko. K vytvoření této větvičky levandule jsem použila návod v knížce Květiny a stromečky z korálků. Vlaďka

Tvorba z korálků od Avad

Avad nám také poslala další dílka, která vytvořila z korálků a drátků: Motýlek z včelařského drátku zdobený korálky a připevněný na brožovaný špendlík. Šperkový špendlík se třemi oky – na který  jsem přidělala větvičku s jehnědami. Větvička je ze stříbrného drátku,který jsem omotala hnědou bavlnkou, lístečky jsou z rokajlových tyčinek a jehnědy jsem poskládala ze stříbrných kaplíků. Avad Za ukázky děkujeme!

Brož z korálků a drátku

Při výrobě této brože ve tvaru květu rozkvetlé růže použila Avad včelařský drátek a korálky. Brož je krásná, viďte? Za ukázku děkujeme.

Korálková orchidej

Tuto krásnou orchidej z korálků vytvořila Světlinka. Moc děkujeme za fotečku.