Štítek: šperky

Šité šperky z korálků od Avad

Tyto nádherné šperky vyrobila obšíváním kamínků a korálků Avad. Šperky jsou opravdu krásné, zkusíte ji napodobit? Moc děkujeme za nádherný příspěvek.

Šperky z korálků od paní Květky

Paní Květka vytváří nádherné šperky z drobných korálků. Moc děkujeme paní Květce, že můžeme tuto křehkou krásu nabídnout k inspiraci pro vlastní tvorbu všem příznivcům tvoření.  

Drátované a obšívané šperky od Avad

Avad nám poslala do galerie další fotografie svých výrobků. Šperky vytvořila z drátků a obšíváním kabošonů drobnými korálky. Moc děkujeme za krásnou ukázku. Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Tvorba z korálků od Avad

Od Avad jsme tentokrát dostali fotografie šperků, které z drobných korálků vyrobila. Podívejte se na ty krásné náhrdelníky, prstýnky, náramky a spony do vlasů. Moc děkujeme za příspěvek.  

Náramky zdobené propisotem (transférem)

Tyto náramky jsou vyrobené z dřevěného polotovaru. Nejprve byly natřené lazurou Pentacolor, poté byl aplikovaný transfér Stamperia (tzv.propisot). Na závěr jsou přelakované lesklým lakem.

Náramky z korálků od Soni

Nádherné náramky z korálků vytváří Soňa. Při takové práci je nutné mít nejen dobré oči a zručné ruce, ale i velikou dávku trpělivosti. Vzory, které Soňa na náramcích vytváří jsou dokonalé a bez jediné chybičky. Takovou práci nezbývá než obdivovat. Mockrát děkujeme za zaslané fotografie.

Výroba z korálků od Avad

Fotografie svých výrobků z korálků – přívěsků a náhrdelníků nám poslala do galerie Avad. Děkujeme za příspěvek.