Štítek: Mýdla a svíčky

Decoupage na svíčkách

Jednoduše a rychle zhotovený dárek může být svíčka zdobená ubrouskem. Stačí jen vybrat motiv podle koníčka, záliby nebo charakteristiky obdarovaného.

Dekorace od Šikulek z Bystrice

Členky kroužku „Šikulky“ z Banské Bystrice zkouší různé tvořivé techniky. Vyrobili např. tuto krásnou podzimní dekoraci z juty: Krásnou pokojovou dekorací může být i tato ozdobená svíce: Zajímavým bytovým dekoračním doplňkem je jistě i tato karnevalová maska: Mockrát děkujeme za příspěvek.

Domácí výroba svíček

V předvánočním čase je oblíbenou tvořivou činností výroba svíček. Zde je jich pár pro Vaši inspiraci.

Domácí mýdla

Přináším ukázku doma vyrobených mýdel pro Vaši inspiraci. Takové dekorační mýdlo může udělat radost třeba Vaší kamarádce nebo mamince.

Výroba domácích svíček

Protože ráda zkouším stále něco nového, pustila jsem se do odlévání svíček. Moje první pokusy jsou zatím velmi obyčejné a vycházím hlavně z krásy, která vzniká litím krystalického palmového vosku. Ale budu se snažit proniknout do této techniky více a pokusím se vyrobit i svíčky zdobené složitějšími vzory a postupy pro vás zaznamenat. Slibuji. Prozatím zde nabízím pár fotografií mých  prvních pokusů.

Kurz výroby mýdel ve fotkách

Mýdlování ve fotografiích zde je možnost prohlédnout si několik fotografií z nedávného kurzu výroby mýdel. Účást byla vysoká, zájem o výrobu mýdel najdeme ve všech generacích.

Mýdlo – spirála

Avad vyrobila krásné mýdlo stočené do spirálky. Podívejte se s námi: Za fotečku děkujeme!