Papírové tvoření

Jíťa má ráda ruční práce a hlavně  se zamilovala do papíru. Z papíru dělá všelijaké věci pro potěšení. Na Velikonoce vajíčka, kytičky, na Valentýna srdíčka a na Vánoce hvězdičky, zvonečky a další vánoční motivy.Ukázku své tvorby nám poslala a my její tvorbu představujeme:

 

tvorba z papírutvorba

z papíru

papírové tvoření

papírová tvorba

velikonoční tvorba

papírové

papírové tvoření

Děkujeme!


US

7 komentářů: „Papírové tvoření

  1. Dobrý večer,
    tato technika je velmi pěkná a ráda bych věděla jak se jmenuje.
    Děkuji

  2. dobry den rada bych se dozvedela o tomhle tom tvoření postup. Vypda zajímavě a na prvni pohled me zaujal (chtěla bych si to vyzkoušet)

  3. Nejsem si jistá, zda existuje oficiální název této techniky a také oficiální postup. Možná se ozve autorka. Podle mě jde o vrstvení papírových polotovarů vyražených pomocí raznic (děrovaček) a dozdobených samolepkami a scrapbookovými prvky. Nejspíš podle fantazie tvůrce. Jak je vidět, tvoření z papírů nezná meze a vždy vznikne originální a krásné dílko.

  4. Dobrý den kolegyně papírová tvořilko.Také mi učaroval papír a žasnu stále nad novými dílky, které se dají vytvořit. S takto vrstvenými papírovými výrobky se setkávám poprvé a gratuluji. Já se zabývám výrobou netradičních dárkových krabiček, přáníček, kytiček….. Krásné další tvoření.

  5. Moc krásné tvořeníčko, mohla bych vědět jak se dělají ty zápichy??? Jsou skutečně velmi nápadité. Děkuji Eva

Napsat komentář