Štítek: Papírové krajky

Papírová krajka

Vyrobit papírovou krajku, která využívá kruhu buď v průřezu nebo je sama kruhová není lehké. Avad nám však ukazuje že píle s tímto geometrickým prvkem stojí za to. Děkujeme za zaslané fotografie.

Obálka a záložka s kočkou

Děkujeme naší příznivkyni Lvici za zaslání fotografií její papírové krajky. Dala si tu práci a vytvořila nádherné mřížkové vzory na obálce a záložce. Krásně doplněno embossovanou kočičkou.

Papírová krajka

Sdílíme papírovou krajku, kterou nám zaslala Lvice. Pravděpodobně se jedná o přední stranu přání, krásná inspirace. Děkujeme za zaslané fotografie.

Papírová krajka s kočkou

Na obrázcích můžete vidět že papírová krajka na okrajích krásně doplňuje hlavní motiv uprostřed přání. Děkujeme Milaask za zaslání krásné série přání s kočkou.  Klikněte na fotky níže pro zvětšení.                    

Narozeninový dort

Krásnou ukázku papírové krajky nám zaslala paní Dana. Je to báječná ukázka toho, že v papírové krajce se dají vytvářet nejen přání ale i velké předměty v tomto případě dort, který vyrobila pro svoji maminku k narozeninám. Mamince paní Dany gratulujeme a přejeme všechno nejlepší a paní Daně děkujeme za zaslanou fotografii pro inspiraci.  

Papírová krajka s motýlky

Krásné dílka z papírové krajky nám zaslala Avad. Motýlek a okolo nalepené květy z pergamenu – pravděpodobně přání a jako druhé krabička svázaná mašlí s embossovanými motýlky s vrstvenými křídly. Děkujeme mnohokrát za fotografie.

Inspirace k výrobě přáníček

Přinášíme Vám několik přáníček pro Vaši inspiraci. Pod fotografiemi najdete informace o použitém materiálu a pomůckách. Na dozdobení přáníčka z pergamenového papíru byly použity třpytivé 3D samolepky proužky. Plastický embossingový rámečkový efekt a motýlek vyrobeno podle šablon multi grid 31 a 32. Mřížky jsou vhodnou pomůckou především pro ty z Vás, kdo máte problém s malováním. Ze začátku se můžete držet motivů na mřížkách a později je kombinovat dle vlastní fantazie. Na přáníčko byl použitý potištěný pergamenový papír, na kraje přáníčka jsou použity samolepky okraje třpytivé. Přáníčko je vyrobeno z pauzovacího papíru mramor bílý klasickou embossingovou technikou. K ozdobnému perforování byla použita mřížka síťovina pravidelná. Hlavní ozdoba „motýl“ je z papíru pergamen 90g motýli. Na okraje přáníčka byly použity samolepky třpytivé zlaté proužky. Přáníčko z pergamenového papíru, podklad fotokarton duha. Při tvorbě byly využity všechny techniky pro papírové krajky: embossing, perforování, stínování. K dozdobení byly použity kytičky vyražené z pergamenového papíru pomocí raznice a jejich střed je zvýrazněn stříbrným glitterlinerem. Na okraje opět použity „samolepky okraje třpytivé“. Přáníčko je vyrobeno z pauzovacího papíru mramor bílý a dozdobeno motýlem z papíru „pergamen 90g motýli“, střed tělíčka je domalovaný glitter linerem. Přáníčko je dozdobeno ornamentovou kresbou dle autorovy fantazie s použitím zlaté tuše a pera na psaní inkousty. V rohu ozdobeno kytičkou, ve středu kytičky Paper Pen. Oranžové přání je dozdobené motýlem z papíru pergamen 90g motýli a kytičkou sestavenou z tří různých velikostí kytiček za pomoci výsekových raznic, ve středu kytičky kapka stříbrného glitterlineru. Okraj papírové krajky je ozdoben malými motýlky podle kovové mřížky multi grid 33 Motýlí polibky. Perforování je zhotoveno podle kovové mřížky multi grid 32 Spirály. Zlaté plastické silné okraje jsou „třpytivé 3D samolepky proužky“. Motýlek je vyroben pomocí kovové mřížky multi grid 31 motýli 2. Ve středu kytiček jsou tekuté perly Paper Pen. Všechna přání jsou doplněna vloženým bílým papírem na text, který je v rozích ozdoben pomocí výsekové raznice. Tvořílci.cz

Přáníčka

Přáníčka jsou vyrobena technikou „papírové krajky“ na pergamenovém papíru s pomocí mřížek multi grid, embossingových nástrojů a dalších pomůcek od firmy Pergamano International.