Archiv pro štítek: Transfer

Transferové obrázky od Taťány

Krabice na šicí potřeby Paní Taťána si vyzdobila krabici na šicí potřeby za pomoci transferu obrázků vytištěných na laserové tiskárně. Mockrát děkujeme za krásný příspěvek.

Transfer na krabičce – od Taťány

Krabičku na peníze vyzdobila přenesenými obrázky a texty Taťána. Této technice se říká zjednodušeně transfer. Přenos se provádí za pomoci roztoku (na našem eshopu ho najdete pod kódem DECUP523810) a určitě to zvládnete také. :o) Za zaslané obrázky moc děkujeme.

Truhlička zdobená TELA transferem

Truhlička ze dřeva má víko ozdobené TELA transferem, který je na omak velmi příjemný, připomíná samet. Použití je velmi jednoduché. Připravíte si předmět, který chcete dekorovat. Natřete ho bílou nebo velmi světlou barvou. Ozdobíte si boky krabičky (popř. u jiných předmětů místa, na kterých TELA transfer nebude). V tomto případě byly boky truhličky natřené akrylovou barvou, odstín ledově zelená. Z Tela transferu si vystřihnete motiv, který se Vám líbí v rozměru víka truhličky i s jeho okraji. Z TELA transferu odstraníte ochranný papír a jako samolepku nalepíte na víko. Pak stačí jen transfer uhladit, aby krásně přilnul k povrchu. Na závěr můžete přelakovat závěrečným lakem.

Transfer na podnose

Na dekorování tohoto podnosu byl použit transférový obrázek zn. Cadence:

Zdobení polštářků

Tyto polštáře byly ozdobeny transferem na textil zn. Cadence. Tento polštář byl ozdoben tupováním textilní barvy přes šablony, zlaté třpytivé kytičky jsou vyraženy razidlem z nažehlovací fólie.

Transfer na textil

Ukázka zdobení textilu jednoduchou technikou „transferem“ za pomoci žehličky. Při tvorbě byly použity transferové obrázky Cadence.  

Podnos zdobený transferem

Na dekoraci podnosu jsem použila transfer Cadence „Cacao Payraud, kolo“. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý.

Náramky zdobené propisotem (transférem)

Tyto náramky jsou vyrobené z dřevěného polotovaru. Nejprve byly natřené lazurou Pentacolor, poté byl aplikovaný transfér Stamperia (tzv.propisot). Na závěr jsou přelakované lesklým lakem.

Transfer obrázků od Soni

Tentokrát Soňa vyzkoušela transfer nejenom na rovném podnose, ale také na zaobleném předmětu – na konvičce. Povedl se jí moc pěkně, co říkáte? Děkujeme za příspěvek.

Decoupage od paní Evy Č.

Dostali jsme možnost uveřejnit další krásné práce paní Evy Č. Za fotografie moc děkujeme.