Archiv rubriky: Transfer obrázků

Transferové obrázky od Taťány

Krabice na šicí potřeby Paní Taťána si vyzdobila krabici na šicí potřeby za pomoci transferu obrázků vytištěných na laserové tiskárně. Mockrát děkujeme za krásný příspěvek.

Transfer na krabičce – od Taťány

Krabičku na peníze vyzdobila přenesenými obrázky a texty Taťána. Této technice se říká zjednodušeně transfer. Přenos se provádí za pomoci roztoku (na našem eshopu ho najdete pod kódem DECUP523810) a určitě to zvládnete také. :o) Za zaslané obrázky moc děkujeme.

Transfer na podnose

Na dekorování tohoto podnosu byl použit transférový obrázek zn. Cadence:

Zdobení polštářků

Tyto polštáře byly ozdobeny transferem na textil zn. Cadence. Tento polštář byl ozdoben tupováním textilní barvy přes šablony, zlaté třpytivé kytičky jsou vyraženy razidlem z nažehlovací fólie.

Transfer na textil

Ukázka zdobení textilu jednoduchou technikou „transferem“ za pomoci žehličky. Při tvorbě byly použity transferové obrázky Cadence.  

Transfer obrázků od Soni

Tentokrát Soňa vyzkoušela transfer nejenom na rovném podnose, ale také na zaobleném předmětu – na konvičce. Povedl se jí moc pěkně, co říkáte? Děkujeme za příspěvek.

Decoupage od paní Evy Č.

Dostali jsme možnost uveřejnit další krásné práce paní Evy Č. Za fotografie moc děkujeme.    

Transfer na krabičkách od Soni

Soňa vyzkoušela transfer obrázků z karet za pomocí Transfer gelu od firmy Stamperia. Moc krásně se jí to povedlo, co říkáte?   Děkujeme za příspěvek.